zaprojektowane z wyczuciem stylu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Karpacz

Apartament na sprzedaż Karpacz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Karpaczu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 8 638 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym, drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 86,59 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 748 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską oraz dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w samym centrum, nieopodal wyciągu narciarskiego, w pobliżu deptaka, wielu wykwintnych restauracji, kawiarniami oraz sklepów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą tak naprawdę dwa lokale:
APARTAMENT NR 1: wc + garderoba + sypialnia + pokój dzienny + łazienka + balkon + aneks kuchenny
APARTAMENT NR 2: aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka z wc.
Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem, całkowitym umeblowaniem + wyposażeniem.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę skontaktować się z nami drogą mejlową, zadać swoje pytania, a także ustalić datę spotkania celem prezentacji. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3424)

Kontakt:
e-mail: t.krasinska@wgn.pl