nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 1 610 000 złotych, 5 pokoi oraz położenie na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 140 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 11 500 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2015 roku. Ekspozycja okien na północ – południe –  wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoimi 2 balkonami i imponującymi widokami na Dolinę Trzech Stawów. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienie mebli i wyposażenia po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mogą dokupić 2 miejsca postojowe. Opcjonalnie istnieje również możliwość dokupienia 2 komórek (dodatkowo płatne). Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa monitoring i ochrona. Dodatkowo osiedle jest osiedle.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej:
centrum handlowe
– markety budowlane,
– dyskonty spożywcze
– sklepy osiedlowe
– apteki
– punkty usługowe
– centra biurowo-biznesowe
– siedziby urzędów
– siedziby banków
– żłobek
– przedszkole
– szkoła
– uczelnie wyższe
– tereny zielone i rekreacyjne
– parki
– aeroklub
– lasy.
Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z centrum miasta, autostradą A4, trasą S86 oraz DTŚ.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14257)

Kontakt:
e-mail: agent07katowice04@wgn.pl