po lewej stylowy salon, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 569 000 złotych. Powierzchnia 84,6 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 726 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku wschód i zachód

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla, w spokojnej dzielnicy to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W otoczeniu kompletna infrastruktura (sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnie lekarskie, parki, wyższe uczelnie). Warto dodać, że luksusowy apartament oferowany jest na sprzedaż z kompletnym wyposażeniem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– gabinet
– łazienka z wc
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane mają możliwość nabycia miejsca postojowego w garażu podziemnym (dodatkowo płatne).

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14169)

Kontakt:
e-mail: agent08katowice04@wgn.pl