przestronny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 260 000 zł i powierzchnia 36,39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1905 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 145 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją w sercu miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem; możliwa rentowność ok. 5 – 7% w skali roku). Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją przejęcia obecnego najemcy. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie i duże AGD. Inwestorzy mają również możliwość zakupu w tej kamienicy innego ekskluzywnego apartamentu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (kamery, monitoring, domofon). Praktycznym pomieszczeniem jest na pewno rowerownia i wózkownia w piwnicy. Osoby zmotoryzowane ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe oraz strzeżony parking. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4554)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl