nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 2015 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 11 500 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym, trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z pięciu pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z ekspozycją okien w kierunku północ – wschód – zachód gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 140 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 1,61 mln złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Długa listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera doskonała lokalizacja w otoczeniu bogatej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie, sklepy, dyskonty oraz popularne centrum handlowe. Lokalizacja tego luksusowego apartamentu na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom szybko dojazd do DTŚ i autostrady A4. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż są zapierające dech w piersiach widoki na „Dolinę Trzech Stawów”. Właściciel luksusowego apartamentu dopuszcza pozostawienie mebli i wyposażenia po uprzednim uzgodnieniu.

Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością opcja nabycia 2 miejsc postojowych wraz z 2 komórkami w bryle budynku (dodatkowo płatne). Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany monitoring, a także ochrona. Teren osiedla jest ponadto solidnie ogrodzony.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14253)

Kontakt:
e-mail: agent07katowice04@wgn.pl