nowoczesny aranż salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 1981 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 074 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym IX piętrze w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z ekspozycją okien w kierunku wschód – zachód gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 59,03 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 299 500 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Prestiżowa lokalizacja w centrum jednego ze śląskich miast, na terenie bezpiecznego osiedla z przestronnym parkingiem oraz w otoczeniu zieleni to pierwsza z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pamiętaj, że współpracując z Grupą WGN – Śląsk i Zagłębie otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zapewniamy pomoc w finansowaniu zakupu – kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę, przyjmiemy je w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– pokój dziecięcy
– sypialnia
– 2 balkony.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne, które doskonale sprawdzi się do przechowywania różnorakich rzeczy.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Znakomita lokalizacja – wszędzie blisko. W najbliższej odległości słynne centrum handlowe, szkoły, przedszkola, dyskonty znanych marek, apteki, stacje benzynowe, bankomaty, boiska, baseny, siłownie, galeria handlowa, poczta, a także place zabaw oraz ścieżki rowerowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2015 roku. W trakcie prac remontowych wymieniono:
– podłogi
– instalacje (prąd, woda, piony)
– gładzie
– płytki
– drzwi wewnętrzne
– drzwi zewnętrzne
– armaturę
– parapety
– sufity.
Ekskluzywny apartamenty do sprzedaży posiada nowe instalacje:
– elektryczną
– wodno-kanalizacyjną
– piony.

Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera:
– wyposażenie kuchni
– wyposażenie łazienki
– 2 szafy zabudowane.
Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia z właścicielem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2406)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl