słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 1984 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 800 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym, trzecim piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy wschód, gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 52,92 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 254 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

W cenie luksusowego apartamentu na sprzedaż ujęto wyposażenie kuchni, łazienki, pokoi (widoczne na zdjęciach). Natomiast sprzęty RTV i AGD pozostaje do indywidualnego uzgodnienia z właścicielem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono podłogi, instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, a także piony. Ponadto położono gładzie, płytki, wstawiono drzwi i okna, zamontowano parapety oraz nowoczesne, podwieszone sufity.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany pracującemu singlowi, małżeństwu z uczącym się dzieckiem lub osobie starszej. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + balkon + łazienka z wc + kuchnia + pokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno jego malownicza lokalizacja w bezpiecznej okolicy. Nieopodal mieści się szkoła przedszkole, market znanej sieci, apteka, stacje benzynowe, poczta, a także plac zabaw i park. Warto w tym miejscu dodać, że znakomita lokalizacja to również szybki i dogodny dojazd do miast ościennych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Przypominamy, że współpracując z Grupą WGN – Śląsk i Zagłębie, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Zapewniamy pomoc w finansowaniu zakupu – odkupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy je w rozliczeniu za ten ekskluzywny apartament lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na jego zakup i/lub remont. Gwarantujemy również wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2424)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl