fragment komfortowego wnętrza w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie) w stylu studio / kawalerka / 1 pokój. Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 276 600 złotych oraz wygodna powierzchnia 48,3 m2 w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1970 roku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien w kierunku północnym i południowym, wygodne drugie piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 727 zł/m2.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera m.in. wysokiej jakości wyposażenie kuchni, łazienki, pokoi etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie w 2016 roku, kiedy to wymieniono podłogi, instalacje, położono gładzie, płytki, wstawiono nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz okna, a także zamontowano armaturę i rozprowadzono instalację internetową. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomity dla młodego małżeństwa albo pracującego singla.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją perfekcyjną lokalizacją w pobliżu wyższej uczelni, sklepów, marketów, aptek, stacji benzynowych, bankomatów, obiektów sportowych itp. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny / sypialnia + francuski balkon + kuchnia + przedpokój + łazienka. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica o pow. 12 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom naprawdę wysokie poczucie komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera wyposażenie widoczne na zdjęciach o przybliżonej wartości 120 tys. zł. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia także duże poczucie bezpieczeństwa, co zawdzięcza solidnym, antywłamaniowym drzwiom.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaprojektowano i urządzono w nowoczesnym stylu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie kameralnego i bezpiecznego osiedla w otoczeniu niskiej zabudowy.

Współpracując z Grupą WGN – Śląsk i Zagłębie, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Skontaktuj się z nami drogą mejlową (r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Kupując ten luksusowy apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Z naszym biurem nie podpisujesz też żadnej umowy. Zapewniamy pomoc w finansowaniu zakupu – odkupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za nowo nabywaną lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności – pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2441)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl