stylowe wnętrze pokoju gościnnego w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 479 tys. złotych a także duża powierzchnia 150,03 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny wschód, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 193 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się dla pracującego, młodego małżeństwa z uczącymi się dziećmi, jak również dla inwestora pod wynajem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– 2 kuchnie
– 3 pokoje
– 4 piwnice
– pokój dzienny
– 2 łazienki
– 2 balkony.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji. Nieopodal znajdują się:
– szkoły
– przedszkola
– dyskonty znanych sieci
– sklepy
– apteki
– stacje benzynowe
– bankomaty
– obiekty sportowe
– baseny
– poczta
– place zabaw.
Osiedle uważane jest za niebywale bezpieczne, spokojne i kameralne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknym, przynależnym ogrodem, a także otoczeniem wśród zieleni. Wokół cisza i spokój. Szczegóły dotyczące wyposażenia pozostają podlega negocjacji indywidualnie z właścicielem. W razie pytań, prosimy o kontakt mejlowy (r.kampczyk@wgn.pl // k.badan@wgn.pl). Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tej luksusowy apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Z naszym biurem nie podpisujesz też żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za ten ekskluzywny apartament. Pomożemy również w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na jego zakup albo remont. Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności: pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2488)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl