prestiżowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek planowany do oddania w 2021 roku o dwóch kondygnacjach. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 320 tys. złotych (5 547 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 59,31 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może niezwykle atrakcyjną lokalizacją w pobliżu:
– żłobka
– przedszkola
– szkół
– marketów
– sklepów
– punktów usługowych
– placu zabaw
– boiska sportowego.
Dużym atutem lokalizacja są również przepiękne tereny zielone, rekreacyjne i zielone. Rodziny posiadające samochód ucieszą aż dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 2 pokoje + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym ogrodem na nowo powstającym, bezpiecznym i kameralnym osiedlu.

Zapewniamy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za nowo nabywaną lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i wykończenie). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomagamy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Współpracując z WGN Sosnowiec / WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia – nie podpisujesz żadnych umów.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2665)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl