przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1978 roku o 5 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 318 000 złotych (4 642 zł/mkw.), a także komfortową powierzchnię 68,5 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknymi trzema balkonami oraz funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Warto zaznaczyć, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament znajduje się na bezpiecznym i kameralnym osiedlu. Nieopodal mieszczą się liczne szkoły, przedszkola, żłobki, markety, dyskonty, stacje benzynowe, bankomat, siłownie, poczta, place zabaw etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– 2 pokoje
– 3 balkony.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do młodego, pracującego małżeństwa z uczącym się dzieckiem, jak i osób starszych. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie utrzymany (nowa instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna a także piony). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni i łazienki. Reszta wyposażenia podlega negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Gwarantujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za nowo nabywaną lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i wykończenie). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomagamy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Współpracując z WGN Sosnowiec / WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia – nie podpisujesz żadnych umów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2671)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl