urządzone w klasycznym stylu wnętrze salonu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament w okolicach Katowic (śląskie) za 274 tysięcy złotych do sprzedaży. 3 pokoje.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 971 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na IX piętrze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1983 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 69 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północny – wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego.

Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest wykończone w wysokim standardzie, niebywale ciepłe i przestronne, a na dodatek wykończone najlepszej klasy materiałami. Dużym atutem jest spokojna okolica oraz otoczenie prestiżowej, zadbanej zabudowy. W pobliżu wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– balkon
– 2 pokoje
– kuchnia
– 2 przedpokoje
– łazienka
wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do sprzedaży niezwykle ciche, co pozwala na pełen relaks po całym dniu pracy, a także w weekendy. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 608 076 088, +48 784 554 364.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2192)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088