imponujących rozmiarów pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,7 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 971 zł/m2. Budynek z 1978 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 245 000 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz znakomitą lokalizacją na bezpiecznym i kameralnym osiedlu. Nieopodal znajduje się las (świetny na weekendowe spacery), plac zabaw oraz obiekty sportowe. Nie brakuje tu również niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, tj. żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów, marketów, dyskontów, przychodni zdrowia, punktów usługowych etc. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przestronny parking + wolnostojący garaż (18 m2) znajdujący się 300 m dalej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym balkonem do spędzania wolnego czasu. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Gwarancją wysokiego bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest miłe i spokojne sąsiedztwo oraz domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 sypialnie.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży z własnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2014 roku, kiedy to wymieniono instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz piony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz lub bez wyposażenia (do negocjacji).

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2845)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl