przestronny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52,09 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 719 zł/m2. Budynek z 2012 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 350 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoim przestronny, prestiżowym i eleganckim wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku i wyrafinowanego gustu. Na dodatek wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest słoneczne, dobrze doświetlone, ustawne i funkcjonalne:
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– garderoby
– balkon.
Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera wyposażenie kuchni i szafy na wymiar w przedpokoju (pozostałe wyposażenie do negocjacji z właścicielem). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie wielu sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, placów zabaw, lasu. Gorąco zapraszam na prezentację. Gwarantuję miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2671)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl