słoneczny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 7-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 333 000 zł i powierzchnia 61 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 459 zł/m2. Orientacja okien na wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującym wnętrzem, elegancją, wysmakowanym stylem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + balkon + jadalnia + sypialnia + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dopisać doskonałą lokalizację w otoczeniu rozległych terenów zielonych, blisko parku i bogatej infrastruktury (place zabaw, sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, placówki medyczne, punkty usługowe). Nowi lokatorzy mają również prawo do korzystania z pomieszczeń piwnicznych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz domofon na klatce schodowej. Na koniec warto zaznaczyć, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament świetnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-22)

Kontakt:
e-mail: m.jata@wgn.pl