widok z przedpokoju na luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu, dzięki czemu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 233 000 złotych. Powierzchnia 48,65 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 789 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. I piętro w 8-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 1981. Wystawa okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, otoczeniu zadbanej zabudowy, licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych oraz rozległych terenów zielonych to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności pracujących singli, młodych małżeństw z uczącym się dzieckiem oraz wszystkich tych, którzy cenią ciszę, bezpieczeństwo oraz zaufanych sąsiadów. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym stylu:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle cichy, co pozwala na pełen relaks po całym dniu pracy, a także w weekendy. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 608 076 088 albo +48 784 554 364. W cenie luksusowego apartamentu pozostaje: zabudowa kuchenna + wyposażenie jak na zdjęciu (piec, lodówka, okap, zmywarka), wyposażenie do uzgodnienia indywidualnie z Właścicielem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2236)

Kontakt:
tel. +48 608 076 088
tel. +48 784 554 364
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
e-mail: k.badan@wgn.pl