nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 490 000 złotych. Powierzchnia 68,23 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 182 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2014. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + kuchnia + sypialnia + pokoju dla dziecka + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy jedno miejsce parkingowe, jednakże istnieje opcja zakupienia garażu o powierzchni 20,73 m2 w cenie 25 000.

Doskonała lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się nieopodal wielu wyższych uczelni, w spokojnej i cichej okolicy, wśród lasów. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura (sklepy osiedlowe, hipermarkety znanych sieci, dyskonty, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnie lekarskie etc.). Do centrum miasta można dojechać w niespełna kwadrans.

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14100)

Kontakt:
tel. +48 32 731 06 02