widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 335 000 złotych, a także duża powierzchnia 72,3 mkw. w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1993 roku. Wszystkie 4 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne I piętro, oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 633 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji w pobliżu sklepów, marketów, szkół i przychodni zdrowia. Okolica uznawana jest za wyjątkowo bezpieczną i spokojną. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością informacja o możliwości dokupienia garażu. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: korytarz + wc + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-292)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl