efektowne oświetlenie zainstalowane w luksusowym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 544  zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 4 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 57 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to 259 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie odremontowane. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ogipsowano oraz odmalowano ściany, a także wymieniono instalację elektryczną, hydrauliczną, oświetlenie zamieniono na nowoczesne typu LED. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa profesjonalna instalacja alarmowa z czujnikami ruchu, gazu i dymu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc.
W kuchni znajduje się nowa zabudowa kuchenna z nowym sprzętem AGD.

Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przy bloku. Duża zaletą jest na pewno prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. Nieopodal mieszczą się punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, banki, sklepy, lokale, przychodnie zdrowia, apteki, kina, baseny etc. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-246)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl