nowoczesne oświetlenie wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 368 zł/mkw. oraz funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 249 tys. złotych. Wygodny metraż 57 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w centrum miasta, a co się z tym wiążę bezpośrednią bliskością licznych sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, banków,  przychodni zdrowia, aptek, kin, basenów itp. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka z wc + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój + 2 sypialnie. W kuchni mieści się nowa zabudowa kuchenna z nowym sprzętem AGD. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest profesjonalna instalacja alarmowa z czujnikami ruchu, gazu i dymu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont, kiedy to miedzy innymi:
– wymieniono okna
– wymieniono drzwi zewnętrzne
– wymieniono drzwi wewnętrzne
– ogipsowano ściany
– odmalowano ściany
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono instalację hydrauliczną
– wymieniono oświetlenie na LED-owe.

Osoby posiadające samochód docenią wiele miejsc parkingowych przy bloku. Atrakcyjna lokalizacja. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-246)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl