prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić od kwietnia 2021 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 991 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 283 tys. złotych. Wygodny metraż 56, 7 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji. Wokół rozległe tereny zielone i jeziora, ale też bogata infrastruktura w postaci: szkół, punktów usługowo-handlowych, galerii handlowej, marketów, sklepów, basenu itp. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży odremontowane, kiedy to m.in.:
– wstawiono nowe drzwi wejściowe
– wstawiono nowe okna PCV
– położono na podłogach wysokiej jakości panele i płytki
– pomalowano i wygipsowano ściany
– wymieniono instalację elektryczną.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoim ogromnym potencjałem oraz przynależną piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-293)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl