nowoczesne i prestiżowe wnętrze luksusowego salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 500 tysięcy złotych do sprzedaży.
Dwa pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi 10 000 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze dwunastokondygnacyjnego budynku z 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 50 metrów kwadratowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej, wielu sklepów, luksusowych restauracji, prestiżowych banków, ośrodków zdrowia, zielonych parków oraz krakowskich Błoni. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży klimatyzowane i wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i lubianym przez klientów programem „0% prowizji dla kupującego”.

Luksusowy apartament do sprzedaży tworzą:
– 2 balkony
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– garderoba
– łazienka
– sypialnia

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu (50 000 zł) oraz komórka lokatorska. Nad bezpieczeństwem domowników oraz ich dobytku czuwa wyspecjalizowana ochrona a także monitoring. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1131)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907