prestiżowy i elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 880 000 złotych do sprzedaży. Cztery pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 898 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze dziesięciokondygnacyjnego wieżowca. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2007 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 88,91 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na północ, południe, wschód i zachód. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może rewelacyjną lokalizacja w sąsiedztwie wielu biurowców i siedzib znanych korporacji. Lokalizacja zapewnia znakomite połączenie z całym Krakowem. W otoczeniu znajduje się rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, wiele sklepów, punktów gastronomicznych, aptek, kwiaciarni, piekarni, restauracji, siłowni itp. W około 20 minut można dostać się do Rynku Głównego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + wc + aneks kuchenny + łazienka + taras + balkon + 3 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie, bardzo przestronne, słoneczne, jasne oraz eleganckie. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż jest kompletnie wyposażony. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1337)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242