nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 460 tysięcy złotych do sprzedaży. 3 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 765 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2012 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 68 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + sypialnia + pokój + łazienka z wc + oddzielne wc + przedpokój ++ 2 balkony.

Luksusowy apartament na sprzedaż po remoncie w 2018 roku. Projektant wnętrz zaaranżował wygląd w salonie, kuchni, sypialni i przedpokoju. W łazience zostały wstawione nowe meble, podobnie jak w pokoju (wedle pomysłu właścicieli). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z całym wyposażeniem, ale może również zostać opróżnione ze zbędnych rzeczy. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu (bez dopłaty). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest zamknięty charakter osiedla z zainstalowanym monitoringiem. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1424)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311