nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 669 000 złotych do sprzedaży. 3 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 577 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2008 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 78 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do zamieszkania nowych lokatorów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Do najmocniejszych atutów oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaliczyć należy atrakcyjną, prestiżową lokalizację na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z monitoringiem, a także bliskość rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-komunikacyjnej. Nie bez znaczenia jest także najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe (drewno egzotyczne Bangkirai, techno rattan, drewno bambusowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany został w niezwykle nowoczesnym stylu przez słynne biuro projektowe: łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + salon + taras + aneks kuchenny. Pomieszczenia są klimatyzowane nowoczesnymi urządzeniami z funkcją bakteriobójczą oraz oczyszczaniem powietrza. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem. Cena jednak nie uwzględnia miejsca postojowego w garażu podziemnym (30 000 zł) ani komórki gospodarczej (8 000 zł).

Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1114)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377