nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 890 tysięcy złotych do sprzedaży. 3 pokoje.Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 213 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 96,6 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– schowek/garderoba
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w stylu loftowym z dużą ilością przeszkleń, zabytkową, oryginalną cegłą etc. Luksusowy apartament na sprzedaż jest niezwykle słoneczny, widny i jasny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne (12 m2). Obecnie luksusowy apartament na sprzedaż wykorzystywany jest jako biuro, ale łatwo można go przearanżować. Na zdjęciu aktualna fotografia/przykładowa aranżacja.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont, kiedy to wykonana została instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna, położona podłoga z gresu i parkietu, wstawione nowe okna. W luksusowym apartamencie na sprzedaż zastosowano najwyższej jakości materiały. Wnętrze klimatyzowane i z ogrzewaniem podłogowym. Ogrzewanie gazowe. Możliwość zakupu poddasza (WZ).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (198-1469)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl

Tel. +48 570 927 907