funckjonalnie i praktycznie zabudowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 497 000 złotych do sprzedaży. Trzy pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 719 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze sześciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2004 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 57 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety.  Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, restauracje, tereny zielone, aleje spacerowe, centra rekreacyjna, place zabaw etc.).

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka
– pokój dla dziecka
– sypialnia.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są bardzo widne, jasne, słoneczne oraz przestronne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem. Rodziny posiadające więcej aut na pewno zainteresuje opcja zakupu podwójnego miejsca postojowego. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1372)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907