po lewej salon, po prawej apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 385 tysięcy złotych do sprzedaży. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje opcja dodatkowego kupna miejsca postojowego w garażu za 32 000 zł bądź/i miejsca naziemnego za 16 200 zł, bądź/i komórki lokatorskiej za 6 000 zł. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu.

Doskonała lokalizacja w topowej lokalizacji blisko centrum i Rynku Głównego to pierwsza z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno ucieszy bliskość zielonych terenów rekreacyjnych. W sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa w postaci licznych centr handlowych, ośrodków opieki medycznej, aptek, sklepów, galerii handlowych, klubu sportowego, studia tańca, placów zabaw, 31 placówek edukacyjnych, parków.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– spiżarnia
– łazienka
– aneks kuchenny
– przedpokój

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 6 821 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 56,49 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Warto w tym miejscu nadmienić, że przyszły właściciel nie zapłaci również 2% podatku PCC. Zapewniamy kompleksową obsługę, rzetelność oraz bezpieczeństwo transakcji. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1016)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
tel. +48 574 577 377