luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 499 tysięcy złotych do sprzedaży. Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 028 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2001 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 71 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód i południowy-wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy na wprowadzenie się nowych właścicieli.

Rodziny posiadające samochód ucieszy możliwość wynajęcia miejsca postojowego przy budynku w cenie: 50 zł/m-c. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z pozostawieniem wyposażenia lub bez. W tym pierwszym przypadku cena wzrasta o 40 tys. zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Na uwagę zasługuje również mieszczący się w salonie biokominek.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– łazienka
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia.
Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym o pow. 2,1 metra kwadratowego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1575)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969