ciekawie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. To sprawia, że nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 395 000 złotych. Powierzchnia 40 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 875 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. V piętro w 10-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Rok budowy – 2018 . Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim.

Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem kompletnie umeblowane, wyposażone i zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe w podziemnym garażu. Wszystkich pozostałych komórka lokatorska (w cenie). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + balkon + kuchnia + sypialnia/pokój dziecięcy + łazienka z wc + przedpokój.

Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego prestiżowa lokalizacja na terenie monitorowanego, ogrodzonego osiedla z placem zabaw dla dzieci praz pełnym zapleczem usługowym (dyskonty znanych sieci, hipermarket popularnej marki, poczta, apteka). Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1619)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969