nowoczesny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. To sprawia, że nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 474 000 złotych. Powierzchnia 50,98 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje pułap cenowy 9 298 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2012. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 36 000 zł). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu.

Atrakcyjna lokalizacja ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum, blisko wielu sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych, przedszkoli, szkół oraz żłobków. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1624)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
tel. +48 530 712 311