prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 579 000 złotych. Powierzchnia 56 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje adekwatny do wysokiego standardu i prestiżowej lokalizacji pułap cenowy 10 339 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2015. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle estetycznie zaaranżowane i nowocześnie zaprojektowane przez architekta wnętrz z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z klimatyzacją oraz ogrzewaniem podłogowym.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1673)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
tel. +48 530 492 969