widok na salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolska). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą dwa pokoje. Dziesiąte piętro w jedenastokondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2006 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 145 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 517 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1,09 mln złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się monitoring oraz instalacja alarmowa. Komfort natomiast zapewnia obecna w budynku recepcja, a także wspomniany już najwyższy standard wykończenia. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 50 000 zł).

Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są całkowicie wyposażone i umeblowane:
– balkon
– salon
– przedpokój
– jadalnia
– pralnia
– kuchnia
– wc
– taras
– łazienka
– sypialnia
– garderoba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu penthouse z imponującym widokiem na Kraków. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także nieprzeciętnymi możliwościami aranżacyjnymi, w tym wydzieleniem większej ilości sypialni.

Długa listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo- usługowej. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1838)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl

x (x)