komfortowe i wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kraków (okolice)

Apartament na sprzedaż Kraków (okolice)

Ekskluzywny apartament w okolicach Krakowa (małopolskie) za 799 tysięcy złotych do sprzedaży. Pięć pokoi.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 077 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 2 poziomach w dwukondygnacyjnej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi imponujące 196 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na trzy strony świata – południe, wschód i zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem, gdyż pomieszczenia na pierwszym poziomie znakomicie nadają się na prowadzenie działalności komercyjnej, np. biura albo sklepu.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja w pobliżu Rynku. Kolejna zaleta to funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na dwie kondygnacje i strefę prywatną oraz komercyjną:
POZIOM 0: 3 pokoje + szereg wydzielonych mniejszych pomieszczeń
POZIOM 1: przedpokój + kuchnia + 2 pokoje + łazienka z wc.

Zdjęcia/ załączone do oferty prezentują wizualizacje projektu przygotowanego przez architekta. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Numer licencji zawodowej – 24469 . Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1455)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311