nowocześnie zaaranżowany salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzy 5 pokoi. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 163 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 123 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 835 000 złotych. Wystawa okien na trzy strony świata.

Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia:
– salon
– 4 sypialnie
– kuchnia
– salon łazienkowy
– przedpokój
– 3 balkony.

Osoby zmotoryzowane posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią aż 2 podziemnie garaże. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Kupując ten luksusowy apartament za naszym pośrednictwem, nabywca otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie. Jedyna taka oferta na rynku. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-658)

Kontakt:
e-mail: gdynia@wgn.pl