kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Apartament na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 249 000 zł i powierzchnia 70 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2005 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 557 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim klimatycznym wnętrzem, elegancją, prestiżem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– garderoba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowanym tym, którzy szukają komfortowej przestrzeni dla rodziny, przestrzeni i wygody. Powierzchnia i stan oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozwalają na wszelkie modyfikacje, usprawnienia i stworzenie wymarzonego miejsca do życia. Pełne pole do popisu będą miały osoby z zamiłowaniem do urządzania wnętrz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5163)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl