po lewej nowoczesne wnętrze, po prawej salon z kominkiem w luksusowym apartamencie do sprzedaży Lębork

Apartament na sprzedaż Lębork

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lęborku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego okazyjna cena 390 000 złotych, 4 pokoje oraz położenie na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 119,4 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 266 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1999 roku. Ekspozycja okien na północny wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w centrum miasta z imponującym widokiem na park. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, liceum, wiele restauracji, sklepów, pubów, punktów usługowych oraz znane centrum handlowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Dodatkowo opcjonalnie można zaadaptować powierzchnię strychu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale aranżacyjnym. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w marynistycznym designie. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Komfort podnosi natomiast rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM 1:
– jadalnia
– aneks kuchenny
– hol
– salon
– balkon
– łazienka z wc
POZIOM 2:
– pokój dla dziecka
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– pralnia.

Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ogólnodostępne miejsca parkingowe, a także możliwość wynajęcia lub zakupu garażu podziemnego. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-615)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl