gustownie oświetlony pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek planowany do oddania w 2021 roku o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego w standardzie deweloperskim. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 316 292 złotych (5 350 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 59,12 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ubezpieczenie luksusowego apartamentu gratis. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (monitoring, videodomofon), a także komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Do Rynku można dość w niespełna 10 minut. Okolica uważana jest za wyjątkowo prestiżową (ścisłe centrum miasta). Na osobną uwagę zasługuje sam budynek, który zachwyca nowoczesnością, szklanymi tarasami, wysokimi oknami i designerskimi klatkami schodowymi. Blisko stąd do różnych szkół, przedszkoli, uczelni, przychodni zdrowia, sklepów, galerii handlowych, ośrodków kultury i rozrywki. Amatorzy aktywnego wypoczynku i rodziny z małymi dziećmi docenią dodatkowo pobliski park. Prosimy o kontakt z doradcą biura w celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej standardu wykończenia budynku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12760)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl