po lewej aneks kuchenny, po prawej hol w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek planowany do ukończenia w 2021 roku o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 243 265 złotych (5,5 tys. zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 44,23 mkw.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ubezpieczenie luksusowego apartamentu gratis.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki monitoringowi z prywatnym dostępem do widoku „live”. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny, gdyż wartość nieruchomości w tym miejscu w zawrotnym tempie rośnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pokoi i pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno podziemny parking (32 miejsca postojowe). Bardzo praktycznym rozwiązaniem są funkcjonalne komórki lokatorskie na każdym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją nowoczesnością, szklanym tarasem, wysokimi oknami, a także zainstalowaną klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym (na życzenie). Na wyciągnięcie ręki:
– restauracje
– kawiarnie
– parki
– galerie handlowe
– obiekty kultury
– obiekty rozrywki
– przychodnia zdrowia
– uczelnia
– przedszkole
– szkoła.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niezwykle prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Prosimy o kontakt z doradcą biura w celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej standardu wykończenia budynku. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12768)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl