słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5,5 tys. zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku sześciokondygnacyjnym. Rynek pierwotny, deweloperski standard. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 265 540 złotych. Wygodny metraż 48,28 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek będzie oddany do użytku w 2021 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + sypialnia + balkon + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się wśród kompletnej infrastruktury. Blisko stąd do uczelni, przedszkoli, przychodni zdrowia, szkół, parków, galerii handlowych, sklepów miejsc rozrywki i kultury. W okolicy znajdziemy również wiele luksusowych restauracji i kawiarni. Do Rynku dojdziemy w dziesięć minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie nowoczesnego i funkcjonalnego obiektu ze szklanymi tarasami, wysokimi oknami, klimatyzacją, podziemnym parkingiem etc. Już od pierwszego spojrzenia uwagę przyciąga oryginalna elewacja, designerskie klatki schodowe, funkcjonalne komórki lokatorskie na każdym piętrze itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się także na zakup inwestycyjny. Szacuje się, że wartość nieruchomości w tej okolicy (ścisłe centrum) rośnie w zawrotnym tempie. Luksusowy apartament na sprzedaż w podwyższonym standardzie deweloperskim, dobrze doświetlony, z logicznym rozkładem – w salonach na życzenie klienta dostępna jest klimatyzacja, w łazienkach ogrzewanie podłogowe. Przyszli domownicy będą mogli czuć się bezpiecznie dzięki monitoringowi z prywatnym dostępem do widoku „live” i nowoczesnym wideodomofonem. Właściciele aut elektrycznych zainteresują na pewno gniazda umożliwiające ładowanie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż z ubezpieczeniem gratis. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12767)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl