wytworny pokój gościnny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 5 350 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 41,71 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 223 149 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na parterze, w sześciokondygnacyjnym budynku planowanym do oddania w 2021 roku. Rynek pierwotny / standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemowi monitoringu z prywatnym dostępem do widoku „live”. Luksusowy apartament na sprzedaż w podwyższonym standardzie deweloperskim, perfekcyjnie doświetlony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu bogatej infrastruktury w postaci między innymi: restauracji + ośrodków kultury i rozrywki + uczelni + szkoły + centr handlowych + kawiarni + przychodni zdrowia + przedszkola. etc. Miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno zielone parki.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ubezpieczenie mieszkania gratis. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością podziemny parking. Wszyscy natomiast docenią komórki lokatorskie na każdym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia komfortowe warunki do życia (klimatyzowane pomieszczenia, ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoimi wysokimi oknami, szklanymi tarasami oraz nowoczesnym projektem wnętrza. Zapewniamy najwyższy standard materiałów i wykonania inwestycji. Inwestor realizując projekty przywiązuje dużą wagę do szczegółów, ale zarazem do praktycznych rozwiązań użytkowych. Prosimy o kontakt z doradcą biura w celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej standardu wykończenia budynku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12787)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl