zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 281 644 złotych, dwa pokoje, powierzchnia 52,16 mkw. a także położenie na czwartym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku planowanym do oddania w 2021 roku. Ubezpieczenie ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oferujemy gratis.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością podziemny parking (liczne miejsca parkingowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji, to znaczy w centrum miasta. Nieopodal restauracje, kawiarnie, szkoła, wyższa uczelnia, przychodni zdrowia, przedszkola, ośrodki kultury/rozrywki. Budynek przyciąga uwagę swoją oryginalną elewacją, nowoczesnością, szklanymi tarasami i wysokimi oknami, a także designerskimi klatkami schodowymi. Za komfort odpowiada tu klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Warto w tym miejscu dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np.
– instalacja światłowodowego Internetu
– gniazda pod antenę SAT i DVBT.

Prosimy o kontakt z doradcą biura w celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej standardu wykończenia budynku. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12786)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl