nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 550 zł/mkw.,a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku sześciokondygnacyjnym. Standard deweloperski. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 267 954 złotych. Wygodny metraż 48,28 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Ubezpieczenie ekskluzywnego apartamentu gratis.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu:
– monitoring
– prywatny dostęp do widoku „live”
– klimatyzacja
– ogrzewanie podłogowe.
Każdy luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w gniazda połączone ze zbiorczą anteną SAT i DVBT, co daje możliwość przeniesienia telewizji cyfrowej z dowolnej platformy, a także połączenie z Internetem światłowodowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją lokalizacją zaledwie 10 minut od Rynku Starego Miasta, w pobliżu szkół, przedszkoli, uczelni, przychodni zdrowia, ośrodków kultury, rozrywki, galerii handlowych, restauracji, kawiarni. Wokół dużo zieleni (parki). Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się również na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Wystarczy nadmienić, że ceny lokali w tej okolicy rosną w zawrotnym tempie. Praktycznym rozwiązaniem są znajdujące się na parterze budynku lokale usługowe. Właściciele aut docenią podziemny parking z gniazdami przygotowanymi do ładowania samochodów elektrycznych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto nowoczesną architekturą, szklanymi tarasami, wysokimi oknami, designerskimi klatkami schodowymi i klimatyzacją.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12862)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl