widok od strony aneksu kuchennego na salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 5 700 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 44,23 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 252 111 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na drugim piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 2021 roku. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ubezpieczenie ekskluzywnego apartamentu oferujemy gratis

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania bądź – alternatywnie – jako zakup inwestycyjny z myślą o odsprzedaży bądź wynajmie. Analitycy rynku są zgodni, że wartość nieruchomości w tej okolicy wzrasta w zawrotnym tempie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży imponuje elegancją, dużym nasłonecznieniem, prestiżem i komfortem. Mamy tu klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, nowoczesne rozwiązania technologiczne, najszybszy Internet światłowodowy, szklane tarasy, monitoring z prywatnym dostępem do widoku „live”, wideodomofon itp. Właściciele aut elektrycznych docenią gniazda do ładowania na podziemnym parkingu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizacją, nieopodal Rynku, w otoczeniu bogatej infrastruktury:
– restauracje
– kawiarnie
– sklepy
– szkoły
– przedszkola
– ośrodki zdrowia
– ośrodki kultury
– miejsca rozrywki.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12858)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl