po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 156 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na IV piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 269 000 złotych. Wygodny metraż 52,17 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim, stylowym i słonecznym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom komfort i bezpieczeństwa. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest klimatyzowane. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję zakupu inwestycyjnego z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Osoby zmotoryzowane mogą opcjonalnie dokupić wyremontowany garaż (dodatkowo płatne 60 000 zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu bądź kredytu na jego zakup). Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5874)

Kontakt:
e-mail: legnica@wgn.pl