epatujące elegancją i bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 460 tys. złotych (3 966 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 116 mkw. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje częściowe umeblowanie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Wokół wiele miejsc rozrywki i rekreacji, teatrów, siłowni, kortów tenisowych, lodowisk, uczelni wyższych, punktów usługowo-handlowych, przedszkoli, szkół, sądów, urzędów, specjalistycznych gabinetów lekarskich, przychodni zdrowia itp. Do centrum miasta można dojść spacerem w 5 minut.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe) oraz komfortu (klimatyzacja). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy ogrodzone miejsce postojowe. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 pokoje + aneks kuchenny + łazienka z wc + + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez parę albo rodzinę.

Bezpłatnie udzielamy pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C. (156-5859)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl