prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Trzecie piętro w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia 160 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 2 688 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzy pięć pokoi. Wystawa okien w kierunku południe – wschód – zachód. Rok budowy – 1999. Rynek wtórny. Cena – 430 000 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortem, prestiżem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na trzech poziomach:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy:
– kuchnię
– balkon
– przedpokój
– salon
– część jadalnianą
– łazienkę
– pokój gościnny
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy:
– balkon
– pokój
– sypialnia
– łazienka
na TRZECIM POZIOMIE znajdziemy:
– pokój
– garderoba

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,6 mkw. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań – napisz i zapytaj oraz umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1608)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl