wizualizacja prezentująca nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 374 315 złotych, 4 pokoje oraz położenie na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 81,55 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 590 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego oddanym do użytkowania w 2019 roku. Ekspozycja okien na północny wschód. Stan deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony.

Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany gazowo. Zapraszamy do rezerwacji. Rodziny posiadający samochód z pewnością zainteresuje miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 31 000 zł). Dużym udogodnieniem jest zakup komórki lokatorskiej w podziemnej kondygnacji za 2.500 zł/m2 bądź na półpiętrze (3 000 zł/m2).

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3221)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl