przestronny pokój gościnny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 1990 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 668 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południe – wschód – zachód gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 62,7 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 230 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury (szkoły, supermarkety, place zabaw). Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca parkingowe przy ulicy. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są niezwykle prestiżowe, eleganckie, wytworne: balkon + wc + łazienka + kuchnia + przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1695)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl