nowoczesny salon po lewej i funkcjonalny hol po prawej w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Kamienica o 5 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 4 pokoi i pomieszczeń na komfortowym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 315 tys. złotych (4 869 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 64,7 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia piwniczne
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia + garderoba + 2 pokoje + korytarz + łazienka z wc.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa domofon przed wejściem.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal szkół, sklepów, parku i poczty. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe. Więcej informacji na temat tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu udzielę w czasie prezentacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3654)

Kontakt:
e-mail: a.seternus@wgn.pl