po lewej salon, po prawej hol w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 2 772 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 180 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wszystkie cztery strony świata, adekwatną do zastanego luksusu cenę 499 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany na dwóch poziomach, z przepięknym tarasem, antresolą oraz kominkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + kuchnia + pralnia + antresola + 2 pomieszczenia piwniczne + 2 pokoje + spiżarnia + łazienka + garderoba + taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu instalacją klimatyzacji, domofon, zmiękczacz wody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu bogatej infrastruktury, tj. sklepów + przedszkoli + kościoła + parku + szkół + aptek + szpitala. Okolica uchodzi za wyjątkowo spokojną, cichą i bezpieczną. Polecam ten luksusowy apartament na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji kupna-sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3630)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl